Ruszajmy się dla zdrowia

Zdjęcie ilustracyjne. (link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Kraśnickiego, którzy do chwili obecnej nie uczestniczyli w zajęciach, do udziału w IV edycji powiatowego kursu „Ruszam się dla zdrowia".

Celem kursu będzie wykształcenie dobrych nawyków żywieniowych, zachęcenie do aktywności ruchowej i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Kurs rozpocznie się 1 marca 2018 roku (czwartek) i zakończy się 24 kwietnia 2018 roku (wtorek). Zajęcia odbywać się będą trzy razy w tygodniu w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku przy ul. Sikorskiego 25.

Na zgłoszenia czekamy w Starostwie Powiatowym w Kraśniku (al. Niepodległości 20, pokój 201) lub pod numerem telefonu 81 826 17 87 (do wyczerpania miejsc). Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Opublikowano: 19 lutego 2018 09:53