Dzieci dzieciom

Na zdjęciu dzieci z Przedszkola nr 7. (link otworzy duże zdjęcie)

W grudniu ub. roku grupa 5-latków „ Krasnali” z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Kraśniku wzięła udział w akcji „ Dzieci dzieciom”. Maluchy na zajęciach własnoręcznie wykonały bożonarodzeniowe kartki dla chorych rówieśników przebywających w kraśnickim szpitalu, na oddziale dziecięcym. Do tego przedsięwzięcia włączyli się również rodzice.

Celem akcji jest kultywowanie tradycji wysyłania świątecznych kartek. - Pragnęliśmy również tym drobnym gestem wywołać uśmiech na twarzach małych pacjentów. Wierzymy, że sprawiło to dzieciom wiele radości i życzymy im przede wszystkim dużo zdrowia – mówi organizatorka akcji Sylwia Bieńczak.

Opublikowano: 02 lutego 2018 09:32