Rusza Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca 2017 roku

Złota Piątka Kraśnickiego Sportu (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz wydawca gazet Głos Kraśnicki, Goniec Gazeta Powiatowa i portalu www.krasnik24.pl organizują wspólnie Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Kraśnickiego 2017 r. "Złota Piątka Kraśnickiego Sportu".

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Plebiscycie i zgłoszenia kandydatów. Zgłoszeń sportowców mogą dokonać: zawodnicy, rodzice, kluby sportowe z terenu Powiatu Kraśnickiego oraz Organizatorzy. Spośród zgłoszonych i zweryfikowanych przez Organizatorów kandydatów sporządzona zostanie lista sportowców, na których można będzie oddać głos za pośrednictwem kuponów wydrukowanych w gazetach Głos Kraśnicki i Goniec Gazeta Powiatowa między 10 stycznia a 28 lutego 2018 roku. Będzie to jedyna forma głosowania.

Zgłoszenia należy dokonać pisemnie w Wydziale Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku (pok. 204) do dnia 2 stycznia 2018 r.

W załączeniu Regulamin oraz Karta Zgłoszenia. Szczegółowych informacji na temat Plebiscytu udziela Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku, tel. (81) 826 17 90.

Opublikowano: 13 grudnia 2017 11:12

Załączniki: