Kraśnicki - malinowy powiat!

Zdrowe życie na diecie

Uczestnicy kursu otrzymali okolicznościowe dyplomy i upominki. (link otworzy duże zdjęcie)

6 grudnia br. zakończyła się VIII edycja kursu zdrowego żywienia „Dieta pełna życia” zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Jego celem było dostarczenie wiedzy na temat zdrowego odżywiania i naturalnego wzmacniania odporności organizmu. Uczestniczki i uczestnicy (do pań dołączył tym razem jeden mężczyzna) zdobyli praktyczną umiejętność przygotowywania i bilansowania kalorycznego posiłków. Część teoretyczna uzupełniona została przyrządzaniem zdrowych, niskokalorycznych i jednocześnie sycących potraw, a także ich degustacją.

Kurs zdrowego żywienia jest formą zajęć organizowanych prze Starostwo Powiatowe w Kraśniku i prowadzonych przez Grażynę Staniec i Dorotę Żyszkiewicz - wykwalifikowanych kucharzy.

W podsumowaniu wziął udział wicestarosta kraśnicki Mariusz Socha, który wręczył uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz upominki, a także zachęcił do udziału w kolejnych edycjach kursu zdrowego żywienia oraz innych podobnych inicjatywach i projektach.

Opublikowano: 07 grudnia 2017 09:51

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1060

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.