Ruszam się dla zdrowia

Na zdjęciu podsumowanie i zakończenie kursu Ruszam się dla zdrowia. (link otworzy duże zdjęcie)

W październiku Starostwo Powiatowe już po raz trzeci zorganizowało kurs „Ruszam się dla zdrowia”. 26 uczestniczek pod okiem trenerek oraz pani dietetyk spotykało się 3 razy w tygodniu na sali fitness lub w terenie, aby dbać o swoją sylwetkę i dobre samopoczucie.

Celem kursu było wypracowanie właściwych zachowań żywieniowych, zachęcenie do aktywności ruchowej i prowadzenia zdrowego stylu życia.

5 grudnia na zakończeniu kursu obecny był wicestarosta kraśnicki Mariusz Socha, który wraz z Edytą Rudnicką i Beatą Wardą wręczył uczestniczkom pamiątkowe dyplomy oraz upominki, zachęcając jednocześnie do udziału w kolejnych edycjach kursu.

Opublikowano: 06 grudnia 2017 11:21