Rossmann wspiera Dom Dziecka w Kraśniku

Na zdjęciu siedziba kraśnickiego Domu Dziecka. (link otworzy duże zdjęcie)

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. uruchomił ogólnopolski program „Klub Rossmann”, w ramach którego Dom Dziecka w Kraśniku otrzyma w grudniu br. wsparcie rzeczowe o wartości 21 918 zł.

Kraśnicka placówka opiekuńczo – wychowawcza znalazła się w gronie 13 organizacji działających na terenie województw lubelskiego i podkarpackiego, wytypowanych do skorzystania z darowizny. Są wśród nich hospicja dla dzieci z Rzeszowa, Lublina i „Santa Galla” spod Zamościa, znane fundacje i stowarzyszenia, takie jak na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną z Tarnobrzega, „Tak niewiele” z Chełma, czy „Wzrastanie” z Łopszanki Małej oraz Dom Pomocy Społecznej w Matczynie.

W akcję zaangażowali się pracownicy oraz klienci drogerii Rossmann w Kraśniku, Janowie Lubelskim oraz Lublinie, którzy robiąc zakupy (używając aplikacji Rossmann PL) jednocześnie wspierali Dom Dziecka w Kraśniku.

Dzięki aktywności uczestników programu, placówka otrzyma darowiznę rzeczową w postaci wybranych produktów dostępnych w sprzedaży w drogeriach Rossmann w asortymencie dostosowanym do potrzeb dzieci i młodzieży z możliwością ich wyboru, np.: kosmetyki, środki higieny i środki czystości.

- Akcja w ramach Klubu Rossmann to bardzo cenna inicjatywa, która znacząco wsparła wychowanków naszej placówki, zasługuje na duże uznanie i podziękowanie dla wszystkich darczyńców – mówi Elżbieta Kowalczyk, dyrektor kraśnickiego Domu Dziecka.

Opublikowano: 29 listopada 2017 09:50