Kraśnicki - malinowy powiat!

Zapraszamy do zapisów na Świąteczny Kiermasz Rękodzieła

Kiermasz (link otworzy duże zdjęcie)

Jesteś rękodzielnikiem? Zapisz się na Świąteczny Kiermasz Rękodzieła! Zgłoszenia przyjmujemy do 15 grudnia osobiście lub telefonicznie. Zapraszamy!                                                    

Starostwo Powiatowe w Kraśniku informuje, iż tradycyjnie jak co roku organizuje Świąteczny Kiermasz Rękodzieła. Odbędzie się on 17 grudnia br. w godz. 10:00– 15:00 w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku przy al. Niepodległości 44.

Głównym celem świątecznego kiermaszu jest m.in. promocja rękodzieła artystycznego oraz lokalnych i regionalnych tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Istnieje możliwość sprzedaży własnoręcznie wykonanych prac. Kiermasz zostanie nagłośniony w lokalnych mediach oraz poprzez plakaty.

Zapraszamy twórców ludowych, rękodzielników z naszego regionu do zgłaszania swojego uczestnictwa w kiermaszu. Wszystkim zainteresowanym udostępniamy bezpłatne miejsce na stoisko, jednak nie zapewniamy stolików i krzesełek.

Prosimy o potwierdzenie udziału i zgłoszenie zapotrzebowania na powierzchnię w terminie do 15 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, al. Niepodległości 20, III piętro, pokój 312 lub telefonicznie pod numerami 81 826 18 00, 81 826 17 92.

Opublikowano: 21 listopada 2017 08:08

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 532

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.