Starosta nagrodził nauczycieli

W tym roku nagrody otrzymało 25 pedagogów, w tym 1 dyrektor. (link otworzy duże zdjęcie)

Tradycyjnie z okazji Dnia Edukacji Narodowej Starosta Kraśnicki przyznał nagrody wyróżniającym się nauczycielom szkół i placówek prowadzonych przez powiat. Uroczysta gala połączona z balem odbyła się w dniu 12 października br.

Oto laureaci Nagród Starosty Kraśnickiego:

Zespół Szkół Nr 1 w Kraśniku: Jadwiga Nowomiejska, Renata Staruch, Dorota Wójtowicz, Marta Czerw;
Zespół Szkół Nr 2 w Kraśniku: Iwona  Oszust, Marzena Matuszkiewicz, Tomasz Grębski, Andrzej Bownik, Ryszard Piórkowski;
Zespół Szkół Nr 3 w Kraśniku: Dariusz Głuchowski, Bartosz Pisiak, Damian Jakóbczyk, Yaroslav Kozak, Anna Wybraniec, Jolanta Chmiel;
Zespół Szkół  w Annopolu: Elżbieta Gąsiorowska (dyrektor), Beata Pawłowska;
Zespół Szkół  w  Wólce Gościeradowskiej: Anna Trancygier;
Zespół  Szkół – CKZiU w Urzędowie: Katarzyna Tomaszewska;
Zespół Szkół Nr 1 w Zakrzówku: Sylwia Dąbrowska;
Zespół Szkół Specjalnych w Kraśniku:  Bożena Kowalska, Anna Sudół;
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Olbięcinie: Beata Drewniak, Beata Kuśmierczyk;
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Kraśniku: Katarzyna Michałowska.

Trzech pedagogów zostało wyróżnionych w sposób wyjątkowy. Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Marek Kos wręczył gratulacyjny grawer od Marszałka Województwa Lubelskiego: Tomaszowi Grębskiemu z okazji otrzymania tytułu profesora oświaty oraz Dariuszowi Głuchowskiemu i Bartoszowi Pisiakowi - opiekunom uczniowskiej drużyny Spice Gears, która w tym roku zdobyła srebro na olimpiadzie robotycznej w USA.

AL

Opublikowano: 18 października 2017 10:26