Kraśnicki - malinowy powiat!

VIII edycja kursu zdrowego żywienia „Dieta pełna życia”

logo (link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Powiatu Kraśnickiego do wzięcia udziału w VIII edycji kursu zdrowego żywienia „Dieta pełna życia”. Kurs skierowany jest do osób, które dotychczas nie uczestniczyły w żadnej z dotychczasowych jego edycji.

Celem kursu jest m. in. dostarczenie wiedzy na temat zdrowego odżywiania się i naturalnego wzmacniania odporności organizmu. Uczestnicy w toku szkolenia zdobędą praktyczną umiejętność przygotowywania i bilansowania posiłków. Część teoretyczna uzupełniona zostanie przyrządzaniem zdrowych, niskokalorycznych, a jednocześnie sycących potraw, a także ich degustacją w celu unaocznienia, iż zdrowe odżywianie może być smaczne, proste i przyjemne.

Kurs rozpocznie się 8 listopada 2017 roku (środa) w Kraśniku przy ul. Popiełuszki 1. Organizatorzy planują zajęcia jeden raz w tygodniu w godz. 17.00 - 19.00 (cykl 5 spotkań).

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do udziału w kursie.

Zapisy przyjmowane są w Starostwie Powiatowym w Kraśniku (Al. Niepodległości 20, pokój 201) lub pod numerem telefonu (81) 826-17-87 do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w kursie jest bezpłatny.  

 

Opublikowano: 16 października 2017 11:00

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 308

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.