Rozstrzygnięcie konkursu "Dobre, bo Kraśnickie"

Statuetki (link otworzy duże zdjęcie)

Kraśnicka Izba Gospodarcza przy współpracy Starosty Kraśnickiego zorganizowała piątą edycję Konkursu „Dobre, bo Kraśnickie”.

Konkurs „Dobre, bo Kraśnickie” to funkcjonujące nieprzerwanie od 2013 roku przedsięwzięcie o charakterze regionalnym, mające na celu wyróżnienie najlepszych firm, produktów, usług, samorządowców, organizacji pozarządowych oraz rolników z powiatu kraśnickiego. Poprzez tę inicjatywę promowana i wspierana jest przedsiębiorczość na terenie powiatu.

Partnerami konkursu są miasta i gminy powiatu kraśnickiego. Do konkursu zgłosiło się ponad 30 firm i instytucji, które zostały uhonorowane statuetkami, medalami oraz pamiątkowymi certyfikatami Konkursu „Dobre, bo Kraśnickie”. Tytuł Ambasadora Ziemi Kraśnickiej otrzymał Richard Kuśmierczyk z Kanady, jeden z mentorów drużyny Spice Gears, w Jego imieniu odznakę odebrali przedstawiciele drużyny. Podczas Gali zostały wręczone 4 medale Starosty Kraśnickiego za zasługi dla Powiatu Kraśnickiego. Wszystkim biorącym udział gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

PA, fot. Paulina Albin

Opublikowano: 16 października 2017 09:01