Gala "Dobre, bo Kraśnickie"

Grafika (link otworzy duże zdjęcie)

Wzorem lat ubiegłych Kraśnicka Izba Gospodarcza przy współpracy Starosty Kraśnickiego organizują piątą edycję Gali Konkursu „Dobre, bo Kraśnickie”.

Uroczysta Gala odbędzie się 13 października w Hotelu KMICIC o godzinie 18.00.

Konkurs „Dobre, bo Kraśnickie” to funkcjonujące nieprzerwanie od 2013 roku przedsięwzięcie o charakterze regionalnym, mające na celu wyróżnienie najlepszych firm, produktów, usług, samorządowców, organizacji pozarządowych oraz rolników
z powiatu kraśnickiego. Poprzez tę inicjatywę promowana i wspierana jest przedsiębiorczość na terenie powiatu.

Partnerami konkursu są miasta i gminy powiatu kraśnickiego. Do konkursu zgłosiło się ponad 30 firm i instytucji, które zostaną uhonorowane statuetkami, medalami oraz pamiątkowymi certyfikatami Konkursu „Dobre, bo Kraśnickie”.

PA

Opublikowano: 10 października 2017 13:35