XXXVI Wojewódzkie Kraśnickie Spotkania Pszczelarzy

XXXVI Wojewódzkie Kraśnickie Spotkania Pszczelarzy (link otworzy duże zdjęcie)

W niedzielę 1 października w Kraśniku odbyły się XXXVI Wojewódzkie Kraśnickie Spotkania Pszczelarzy, które rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele pod wezwaniem św. Józefa Robotnika. Po mszy mogliśmy wziąć udział w uroczystym przemarszu do Centrum Kultury i Promocji. Jak co roku można było nabyć miód, inne wyroby oraz sprzęt pszczelarski. Program spotkania zawierał wręczenie odznaczeń, wyróżnień oraz wykłady i przemówienia.

fot. Łukasz Szczygieł

Opublikowano: 02 października 2017 13:03