188 stypendystów Starosty Kraśnickiego

Na zdjęciu wicestarosta Mariusz Socha (z prawej) i starosta Andrzej Maj wręczają stypendium jednej z u (link otworzy duże zdjęcie)

27 września 188 uczniów szkół powiatowych otrzymało stypendia za swoje osiągnięcia w nauce. W uroczystości wzięli udział także rodzice i opiekunowie oraz nauczyciele wyróżniającej się młodzieży. Łączna kwota przeznaczona z budżetu powiatu na stypendia wynosi 113 200 zł.

- Praca własna uczniów, zaangażowanie nauczycieli oraz stworzone warunki do nauki przekładają się na osiągnięcia młodzieży, czego wyrazem jest dzisiejsza uroczystość i tak liczna grupa wyróżnionych – podkreślał w trakcie spotkania Andrzej Maj.

76 stypendystów uczy się w ZS Nr 1, 75 stypendystów uczęszcza do ZS Nr 2, a pozostali do:  ZS w Wólce Gościeradowskiej – 13 stypendystów, ZS Nr 3 – 10 stypendystów, ZS w Annopolu – 8 stypendystów, ZS Nr 1 w Zakrzówku – 4 stypendystów, ZS – CKZiU w Urzędowie – 2 stypendystów.

Opublikowano: 28 września 2017 09:31