Polski Dzień Bluesa w Kraśniku

Plakat z programem imprezy (link otworzy duże zdjęcie)

16 września w Kraśniku odbędzie się plenerowy koncert z okazji Polskiego Dnia Bluesa. Impreza będzie połączona z piknikiem motocyklowym. Jej organizatorami są: Ireneusz Muszyński i firma M-Production wraz z Kraśnickim Stowarzyszeniem Motocyklowym „Szarża” oraz Powiatem Kraśnickim.

W tym roku nie odbyła się kolejna edycja Kraśnik Blues Meeting ze względu na brak porozumienia z władzami miasta. Festiwal wróci w nowej odsłonie w przyszłym roku jako Kraśnik Blues Meeting – Przystanek Dzierzkowice (29 – 3006.2018 r.) i będzie organizowany przez jego pomysłodawcę Ireneusza Muszyńskiego, gminę Dzierzkowice, Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz Urząd Marszałkowski.

Jednak dobrej muzyki bluesowej granej na żywo w tym roku nie zabraknie. Z okazji Polskiego Dnia Bluesa w najbliższą sobotę na parkingu FŁT odbędzie się koncert plenerowy połączony z piknikiem motocyklowym. Wystąpią m.in. laureaci poprzednich edycji Festiwalu oraz najmłodsi kraśniczanie w drugiej edycji konkursu wokalnego „Dzieci śpiewają bluesa”. Na zakończenie odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Szczegóły na załączonym plakacie.
DN

Opublikowano: 11 września 2017 14:20