,,Środowisko ponad wszystko” - podsumowanie

(link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 14.06.2017 r. w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku przy ul. Słowackiego 7 odbyło się uroczyste podsumowanie I etapu Powiatowego Programu Edukacji Ekologicznej 2016/17 "Środowisko ponad wszystko".

Program realizowany był od października 2016 r. przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku przy współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Kraśniku oraz innymi partnerami.

W ramach Programu nastąpiło podsumowanie działań podejmowanych przez organizatorów oraz placówki szkolno- wychowawcze z terenu powiatu kraśnickiego.

W trakcie imprezy zostały ogłoszone wyniki VII edycji Powiatowego Alertu Ekologiczno – Zdrowotnego. Szczegóły w załączniku poniżej.

Opublikowano: 15 czerwca 2017 14:25

Załączniki: