Przyjdź, baw się, wygrywaj nagrody!

(link otworzy duże zdjęcie)

Już 2 lipca w Kraśniku Święto Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa. Zapraszamy na stadion LKS Tęcza i targowisko przy ul. Oboźnej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Enej. Wystąpią także popularny aktor Tomasz Karolak z zespołem Pączki W Tłuszczu oraz Pawkin i The Underground Man.

Ze swoim programem na imprezie pojawi się Eska Summer City, a organizatorzy Święta Owoców zapewnią również moc atrakcji dla dzieci w Parku Jana Pawła II, pokazy i prezentacje dla motofanów oraz miłośników rękodzieła.

Podczas kraśnickich Maliniaków nie zabraknie Festiwalu Kulinariów i Sztuki Ludowej, który zorganizuje Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej. Zachęcamy do uczestnictwa w licznych darmowych degustacjach, konkursach oraz pokazie specjalnym, czyli wspólnym gotowaniu z Paolo Cozzą.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy w tym roku podjęli współpracę ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku oraz LGD Ziemi Kraśnickiej. Dzięki nim udało nam się stworzyć ciekawy i pełen różnorakich atrakcji program. Wielu z nich zaprezentuje swoje produkty oraz usługi podczas Święta, co z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie uczestników imprezy.

DN

Opublikowano: 29 czerwca 2017 14:27