Wakacje czas zacząć!

(link otworzy duże zdjęcie)

Dzisiejszy dzień kończy kolejny rok szkolny. Po wielu miesiącach intensywnej pracy dla uczniów, a także nauczycieli, nadszedł czas na wyczekany i zasłużony odpoczynek.

Właśnie zakończyły się okolicznościowe uroczystości we wszystkich szkołach powiatowych.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom. Dziękujemy za Waszą pracę oraz sukcesy naukowe, sportowe i artystyczne, bo to Wy jesteście najlepszą wizytówką nie tylko swoich szkół, ale też całego powiatu. Dziękujemy też nauczycielom za kolejny rok ciężkiej pracy, za przekazaną wiedzę, cierpliwość i wsparcie udzielone uczniom.

Drodzy uczniowie!

Życzymy Wam wspaniałego wypoczynku, ciekawych podróży, wielu okazji do poznania wyjątkowych miejsc i ludzi. Wynieście z wakacyjnego wypoczynku same piękne wspomnienia, bawcie się, ale bądźcie też odpowiedzialni i zadbajcie o swoje bezpieczeństwo.

fot. ZS nr 1 - Olesya Gieral, ZS nr 2 - Paulina Albin

Opublikowano: 23 czerwca 2017 14:30