Kraśnicki - malinowy powiat!

Niedzielny piknik wędkarski

Zgromadzeni wędkarze (link otworzy duże zdjęcie)

Polski Związek Wędkarski Zarząd Koła Kraśnik Miasto zorganizował w ostatnią niedzielę Ogólnopolskie Zawody Spławikowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej pn. „Piknik nad wodą”.

Korzystając z piękniej pogody i uroków Zalewu, kilkudziesięciu młodych miłośników wędkarstwa z ośrodków opiekuńczych w Powiecie Kraśnickim i spoza niego spędziło miło czas, ucząc się  łowienia ryb i prawidłowego zachowania nad wodą. Była to również okazja do integracji i wspólnej zabawy.

Jednym z fundatorów nagród dla uczestników Pikniku było Starostwo Powiatowe w Kraśniku. W imprezie wzięli udział Jerzy Leus i Edward Kosiewski z Zarządu Okręgowego PZW Lublin oraz wicestarosta kraśnicki Mariusz Socha, sekretarz Powiatu Jerzy Podgórski i sekretarz Miasta Łukasz Skokowski

DN, fot. Łukasz Szczygieł

Opublikowano: 19 czerwca 2017 14:40

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 454

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.