Zapraszamy na Święto Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa

(link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy na Święto Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa 2017 w niedzielę 2 lipca, stadion LKS „Tęcza” Kraśnik i targowisko miejskie na ul. Oboźnej oraz Park Jana Pawła II. Od kilku lat kraśnickim Maliniakom towarzyszy również Festiwal Kulinariów i Sztuki Ludowej organizowany przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Kraśnickiej.

Dotychczas obie imprezy były organizowane na rynku starego miasta i w kraśnickim amfiteatrze. Tym razem, ze względów logistycznych, odbędą się na stadionie Tęczy i targowisku na ul. Oboźnej oraz w Parku Jana Pawła II (animacje dla dzieci). Dziękujemy władzom miasta za udostępnienie obiektów.

Gwiazdą wieczoru podczas Święta Owoców będzie zespół Enej. Wystąpią także popularny aktor Tomasz Karolak z zespołem Pączki W Tłuszczu oraz Pawkin i The Underground Man.

Ze swoim programem na imprezie pojawi się Eska Summer City, a organizatorzy Święta Owoców zapewnią również moc atrakcji dla dzieci w Parku Jana Pawła II. Przygotowano także pokazy i prezentacje dla motofanów i miłośników rękodzieła.

Podobnie jak w poprzednich latach, również i tym razem odbędzie się Festiwal Kulinariów i Sztuki Ludowej. LGD Ziemi Kraśnickiej przygotowała liczne pokazy kulinarne, darmowe degustacje, konkurs Masterszefik oraz pokaz specjalny – gotowanie z Paolo Cozzą, znanym chociażby z programu „Europa da się lubić”. Na wszystkie imprezy wstęp wolny.

Przyjdź, baw się, wygrywaj nagrody.

Szczegółowy program na plakacie poniżej.

DN

Opublikowano: 16 czerwca 2017 15:01