Roztoczańska 13-tka za nami!

(link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 3 czerwca br. odbyła się już piąta edycja rajdu pieszo-rowerowego na orientację pn. "Roztoczańska 13".

Organizację imprezy wspomogli: Starostwo Powiatowe w Kraśniu, Nadleśnictwo Kraśnik, Miasto Kraśnik, MBP Kraśnik, firma EVELINE oraz inni drobni producenci regionalni. Zawody odbywały się na 4 trasach:
Piesza- 5 i 8 godzinna
Rowerowa- 5 i 8 godzinna

Najdłuższa trasa piesza zaliczana jest do cyklu Pucharu Polski Maratonów na Orientację.
Krótkie trasy 5 godzinne poprowadzone zostały w atmosferze familijnej, gdzie brały udział całe rodziny tak pieszo jak i z rowerami.

Na trasach pojawiło się ponad 140 zawodników z całej Polski. Z satysfakcją informujemy, że z roku na rok uczestników przybywa. Impreza zakończyła się poczęstunkiem w skład którego wchodziły potrawy z dziczyzny i regionalne potrawy wraz z chlebem ze smalczykiem i ogórkiem kiszonym.

Starostwo Powiatowe w Kraśniku reprezentował wicestarosta kraśnicki Mariusz Socha.

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.

fot.: UM Kraśnik

Opublikowano: 05 czerwca 2017 11:01