Już 10 czerwca kolejna edycja „Biegu po Uśmiech”

(link otworzy duże zdjęcie)

10 czerwca odbędzie się XXIII edycja „Biegu po Uśmiech” – imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Impreza rozpocznie się o godz. 9:30 w SOS Wiosce Dziecięcej w Kraśniku przy ul. Gmeinera 8.

W tym roku po terenie kraśnickiej Wioski w pierwszej kolejności pobiegną zawodnicy na dystansie 5 km i 10 km. Zapisów można dokonać na www.pomiar-czasu.pl.

Najmłodszych zwolenników biegania zapraszamy do udziału w biegach przełajowych, które rozpoczną się od godz. 11:30.

Szczegółowe informacje w regulaminie biegu !!!

Tradycyjnie już podczas XXIII Biegu po Uśmiech odbędzie się „Bieg gości honorowych” oraz „Bieg integracyjny”.

Na zwycięzców poszczególnych konkurencji czekają medale i trofea sportowe oraz cenne nagrody ufundowane przez naszego Partnera Strategicznego Kaufland Polska.

Sponsorem nagród będzie również Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Każdy z uczestników, niezależnie od zajętej lokaty otrzyma pamiątkowy dyplom oraz może uczestniczyć w losowaniu nagród niespodzianek. Jak co roku biegom będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje w postaci pokazu ratownictwa medycznego, pierwszej pomocy, pokazu jiu – jitsu, konkursu plastycznego z nagrodami oraz wesołego miasteczka z dmuchanymi zjeżdżalniami oraz wiele innych atrakcji.

plakat_xxiii_bpu_ver_15.jpg

Opublikowano: 02 czerwca 2017 09:00