18 Powiatowe Spotkania Poetów "Stacja Poezja"

(link otworzy duże zdjęcie)

Powiatowe Spotkania Poetów „Stacja Poezja” adresowane są zawsze przede wszystkim do osób piszących wiersze. Celem „Stacji Poezja” jest pobudzanie aktywności twórczej w dziedzinie poezji, popularyzacja sztuki pięknego i mądrego mówienia, promocja i konfrontacja twórczości autorów wierszy.

W tym roku "Stacja Poezja" odbyła się 25-tego maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.

Organizatorem było Starostwo Powiatowe w Kraśniku i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.

Opublikowano: 26 maja 2017 08:53