Ruszyła rekrutacja do szkół średnich!

(link otworzy duże zdjęcie)

Liceum, technikum, a może szkoła zawodowa? Do 14 czerwca absolwenci gimnazjów muszą podjąć decyzję o swojej dalszej edukacji.

W powiecie kraśnickim młodzież dokonuje wyboru przez internet , od ubiegłego roku funkcjonuje tu elektroniczna rekrutacja.
Szkoły ponadgimnazjalne prowadzone przez nasz powiat przygotowały w tym roku wyjątkowo bogatą ofertę.

Każdy młody człowiek znajdzie tu coś dla siebie - kiedy zależy mu na konkretnym fachu, czy chce przygotować się na wymarzone studia.
Szczegóły – w załącznikach poniżej.

Opublikowano: 18 maja 2017 10:18

Załączniki: