Warsztaty Pisankarskie za nami

uczestnicy (link otworzy duże zdjęcie)

23 marca w Gminnym Domu Kultury w Zakrzówku odbyły się Warsztaty Pisankarskie prowadzone przez artystę z Powiatu Kraśnickiego Mariusza Dubiela.

Okazuje się, że wielkanocne tradycje artystyczne są wciąż żywe i budzą zainteresowanie mieszkanców. - Byłem zaskoczony, że uczestnicy warszstatów robią to z wielką pasją i zaangażowaniem - mówi Mariusz Dubiel. -  Pojawiły się osoby uzdolnione plastycznie, które miały okazję nauczyć się czegoś nowego i dzięki temu dalej rozwijać swój talent. Nasze zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dziękuję Starostwu Powiatowemu w Kraśniku za pomoc w ich organizacji. Bez niej nie bylibyśmy w stanie tego zrobić - dodaje.

fot. GDK Zakrzówek

Opublikowano: 24 marca 2017 11:21