Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny

plakat. (link otworzy duże zdjęcie)

Już 2 kwietnia w godzinach 10:00-15:00 w Centrum Kultury i Promocji odbędzie się coroczny Kiermasz Wielkanocny. Znajdziemy na nim pięknie ręcznie wykonywane pisanki, stroiki, palmy oraz inne przedmioty.

Wszystkich rękodzielników zapraszamy do zapisów. Zgłoszeń można dokonywać do dn. 31 marca br. pod nr. tel. 81 826 18 00, osobiście w pok. 312, oraz w wiadomości prywatnej na naszym profilu na Facebook'u. Udział w kiermaszu jest bezpłatny.

Opublikowano: 16 marca 2017 10:45