Dzień Kobiet w powiecie kraśnickim

Dzień Kobiet (link otworzy duże zdjęcie)

W tym roku obchody święta rozpoczęły się już w niedzielę 5 marca imprezą zorganizowaną przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Kraśnickiej. Na uroczystość przybyło około 600 pań z terenu naszego powiatu. Występom artystycznym i dobrej zabawie nie było końca. Spotkanie uświetnił gość specjalny Monika Butryn - wizażystka, specjalistka od kreowania wizerunku, twórczyni makijaży przy największych festiwalach w Polsce oraz kreatorka wizerunków celebrytów, ludzi biznesu, a także polityków.

Z kolei w poniedziałek 6 marca świętowały panie z Rady Kobiet Powiatu Kraśnickiego. Po części oficjalnej wystąpił duet Jana Polaka i Jacka Lichwy pod nazwą "Małe Bajoro". Niespodzianką spotkania był występ Ewy Białoń - p.o. dyrektora w Gminnym Centrum Kultury w Polichnie, która wspólnie z Jackiem Lichwą wykonała utwory Maryli Rodowicz. Każda z przybyłych na obie imprezy pań otrzymała słodki upominek od Starostwa Powiatowego w Kraśniku. PA

Opublikowano: 07 marca 2017 10:19