Kraśnicki - malinowy powiat!

IV Powiatowy Turniej Gimnazjalny „Come to Górka”

Come to Górka (link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 17 lutego 2017r. w Zespole Szkół Nr 1 w Kraśniku odbył się finał IV Powiatowego Turnieju Gimnazjalnego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych powiatu kraśnickiego miał miejsce w grudniu 2016r. i wyłonił 3-osobowe drużyny z każdego gimnazjum.

3-osobowe drużyny zmagały się z zadaniami z języka angielskiego (zadaniami gramatycznymi i leksykalnymi) oraz zadaniami sprawdzającymi wiedzę z różnych dziedzin życia dotyczących krajów angielskiego obszaru językowego.

Wszyscy, którzy przybyli mogli pochwalić się znajomością języka angielskiego na wysokim poziomie. Jednak każdy konkurs wyłania tych najlepszych z najlepszych i w naszym Turnieju Gimnazjalnym byli to uczniowie z następujących szkół:

I miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum Społecznego w Kraśniku

II miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum w Wilkołazie

III miejsce zajęli uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Kraśniku

Wszyscy uczestnicy dostali wspaniałe nagrody: pendrive, nagrody książkowe, kursy językowe w szkole językowej Signum w Kraśniku, lekcje tenisa ziemnego u trenera Łukasza Puk, wejściówki do kina. 

Sponsorem nagród było między innymi Starostwo Powiatowe w Kraśniku. 

Opublikowano: 22 lutego 2017 09:30

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 487

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.