Studniówki za nami

Studniówkowy czas. (link otworzy duże zdjęcie)

Sezon studniówkowy w powiecie kraśnickim dobiegł właśnie końca. Balową listę zamknęli uczniowie Zespołu Szkół w Wólce Gościeradowskiej, dla których polonez zabrzmiał w minioną sobotę.

14 stycznia przysłowiowe sto dni przed maturą jako pierwsi świętowali uczniwie kraśnickiego "Reja" oraz Zespołu Szkół w Zakrzówku. Dwa tygodnie później swój pierwszy bal przeżywali maturzyści z Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku, a w pierwszą sobotę lutego w tańce ruszyli uczniowie LO na "Górce".

W szkołach prowadzonych przez powiat jest 29 klas maturalnych. Pobiera w nich naukę 652 uczniów, spośród których 588 deklaruje przystąpienie do matury.

Już dziś życzymy wszystkim powodzenia!

Opublikowano: 20 lutego 2017 10:26