Kraśnicki - malinowy powiat!

Zapraszamy do udziału w II edycji "Ruszam się dla zdrowia"

Zdjęcie ćwiczących osób. (link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Powiatu Kraśnickiego do udziału w II edycji powiatowego kursu Ruszam się dla zdrowia. Celem kursu będzie nabycie dobrych zachowań żywieniowych, zachęcenie do aktywności ruchowej i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Kurs rozpocznie się 7 marca 2017 roku (wtorek) i zakończy się 27 kwietnia 2017 roku (czwartek). Zajęcia odbywać się będą trzy razy w tygodniu w Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku przy ul. Słowackiego 7. W związku z powyższym zachęcamy Państwa do udziału w kursie i rozpowszechnienie informacji o nim na terenie placówki.

Na zgłoszenia czekamy w Starostwie Powiatowym w Kraśniku (Al. Niepodległości 20, pokój 201) lub pod numerem telefonu (81) 826-17-87 do dnia 24 lutego 2017 roku. Udział w kursie jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Opublikowano: 20 lutego 2017 09:04

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 632

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.