Rusza plebiscyt "Złota piątka kraśnickiego sportu"

Najpopularniejszym Sportowcem Powiatu 2015 roku został Mikołaj Kuśmierczyk. (link otworzy duże zdjęcie)

Niebawem po raz kolejny przekonamy się, którzy sportowcy z naszego powiatu cieszą się największą sympatią i uznaniem kibiców. Rusza Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Kraśnickiego w roku 2016 "Złota Piątka Kraśnickiego Sportu". W tym roku organizatorami są: Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz wydawca gazet Głos Kraśnicki, Goniec Gazeta Powiatowa i portalu www.krasnik24.pl.

Do 9 stycznia br. kluby sportowe zgłaszają do  Starostwa Powiatowego swoich faworytów. Czekamy na kandydatury zawodników, o których było głośno dzięki spektakularnym sukcesom, jak i bohaterów lokalnych społeczności.

Od 16 stycznia br. przez miesiąc na stronie internetowej Starostwa, a także za pośrednictwem kuponów drukowanych w gazetach Głos Kraśnicki i Goniec Gazeta Powiatowa odbędzie się głosowanie. Na zwycięzców plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jego rozstrzygnięcie nastapi w lutym 2017 r.

Gorąco zachęcamy do udziału w plebiscycie - kluby sportowe do zgłaszania swoich kandydatur, a mieszkańców - do głosowania.

Szczegółowe informacje z załącznikach poniżej i pod nr tel. 081 826 17 90.

Opublikowano: 23 grudnia 2016 12:10

Załączniki: