Ruszam się dla zdrowia - podsumowanie

Grupowe zdjęcie. (link otworzy duże zdjęcie)

W miesiącu listopadzie, z inicjatywy społecznej Pań, które na początku roku uczestniczyły w programie „Zachowaj Równowagę” organizowanym przez SP ZOZ w Kraśniku, powstała I edycja pilotażowego kursu „Ruszam się dla zdrowia” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. 24 panie pod okiem trenerek oraz pani dietetyk spotykały się 3 razy w tygodniu na sali fitness lub w terenie, aby dbać o swoją sylwetkę, jak również własne samopoczucie. Program ten przewidziany był na 7 tygodni.

23 listopada br. w Zespole Szkół Nr 2 w Kraśniku w ramach kursu odbyła się otwarta konferencja, podczas której Agnieszka Czerwińska i Patrycja Polak podzieliły się swoimi poradami na temat diety, walki z otyłością i anoreksją.

20 grudnia br. zakończyła się jego pierwsza edycja. Celem kursu było nabycie dobrych zachowań żywieniowych, zachęcenie do aktywności ruchowej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Na zakończeniu kursu obecny był starosta kraśnicki Andrzej Maj, który podkreślił jak ważne jest dbanie o siebie i swoje zdrowie, a także zachęcił do uczestnictwa w kolejnych edycjach. Wraz z Paniami Edytą Rudnicką i Beatą Wardą wręczyli uczestniczkom pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Opublikowano: 22 grudnia 2016 09:39