Policjanci rozegrali piłkarski turniej

turniej piłkarski (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 17-tego grudnia policjanci rozegrali XII Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Policjantów.

W rozgrywkach wzięło udział 16 policyjnych ekip. Zawody rozegrano na trzech obiektach sportowych w powiecie kraśnickim: hali Publicznego Gimnazjum w Stróży, Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji przy ZS nr 3 oraz Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kraśniku. Finalnie zwycięscami zostali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

We wręczeniu nagród udział wzięli m.in. wiceminister sportu i turystyki Jarosław Stawiarski, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, Włodzimierz Pietroń, wicestarosta kraśnicki Mariusz Socha, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kraśniku mł. insp. Tomasz Zdybel oraz przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Lublinie asp. szt. Artur Garbacz.

Klasyfikacja końcowa:
1. KMP Lublin