Wyróżnienie dla Powiatu Kraśnickiego za wyniki w sporcie szkolnym

Puchar. (link otworzy duże zdjęcie)

Wraz ze zbliżającym się końcem roku nadszedł czas na podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 r. Wojewódzka uroczystość odbyła się 15 grudnia 2016 r. w Lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Przedstawiciele wyróżnionych samorządów otrzymali puchary oraz dyplomy z rąk wicemarszałka Krzysztofa Grabczuka.

W skali województwa nasz powiat zajął 8 miejsce z liczbą 303,5 punktów.
Na wynik ten "zapracowały" następujące kluby:
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku – 242 pkt.
Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku – 17 pkt.,
Kraśnicka Akademia Taekwon – do w Kraśniku – 15 pkt.
Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku – 12 pkt.,
Uczniowski Klub Sportowy „Biało – Czarni” w Kraśniku – 11 pkt.,
Parafialny Klub Sportowy „Za Bramą” w Kraśniku – 4 pkt.,
Szkolny Klub Tenisa Stołowego „Dwójka” w Kraśniku – 2,5 pkt.

Pamiątkowy puchar odebrał Zbigniew Leziak - kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

Na szczególne gratulacje zasługuje Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku, który na 3456 sklasyfikowanych klubów zajął wysokie, 82 miejsce w kraju.

Opublikowano: 20 grudnia 2016 12:46