Kraśnicki - malinowy powiat!

Już w niedzielę! Świąteczny Kiermasz Rękodzieła

Plakat. (link otworzy duże zdjęcie)

Starostwo Powiatowe w Kraśniku serdecznie zaprasza na Świąteczny Kiermasz Rękodzieła. Odbędzie się on 18 grudnia br. w godz. 10:00 – 15:00 w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku przy Al. Niepodległości 44.

Głównym celem świątecznego kiermaszu jest m.in. promocja rękodzieła artystycznego oraz lokalnych i regionalnych tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Istnieje możliwość sprzedaży własnoręcznie wykonanych prac. Kiermasz zostanie nagłośniony w lokalnych mediach oraz poprzez plakaty.

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia na kiermasz przyjmowane są do 16 grudnia br. Prosimy o potwierdzenie udziału i zgłoszenie zapotrzebowania na powierzchnię w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, Al. Niepodległości 20, III piętro, pokój 312, telefonicznie pod numerami 81 826 18 00, 81 826 17 92 lub w wiadomości prywatnej na naszym profilu na Facebooku. 

Opublikowano: 14 grudnia 2016 12:21

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 444

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.