Z pomocą w Szlachetnej Paczce

Dary zebrane w Starostwie trafią do dwóch rodzin w powiecie kraśnickim (link otworzy duże zdjęcie)

Wzorem ubiegłego roku Starostwo Powiatowe w Kraśniku zebrało dary dla potrzebujących w ramach akcji Szlachetna Paczka. 20 zestawów trafiło do dwóch rodzin mieszkających w naszym powiecie – w Zakrzówku Studziankach i Stróży. W paczkach znalazły się m.in. produkty żywnościowe, ubrania, artykuły sanitarne i higieniczne, sprzęt gospodarstwa domowego, artykuły szkolne, zabawki, artykuły chemiczne, opał na zimę. W zbiórkę zaangażowały się osoby prywatne, lokalne firmy, pracownicy i radni Powiatu.

Przedstawiamy listę sponsorów i darczyńców. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc.

SPONSORZY SZLACHETNEJ PACZKI
Apteka Kraśnicka, al. Niepodległości