Głosujmy na Jakuba Kalinowskiego w Plebiscycie na Sportowca Roku!

Głosujmy na Jakuba Kalinowskiego! (link otworzy duże zdjęcie)

Jakub Kalinowski - tegoroczny Mistrz Europy Seniorów z Kraśnickiej Akademii Taekwon-do został nominowany do udziału w Plebiscycie Kuriera Lubelskiego na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca Roku.

Głosować można poprzez wysyłanie sms o treści "SPORTOWIEC.7" na numer: 72355  (koszt 2,46 zł z VAT) oraz wysyłając na adres redakcji wypełniony kupon drukowany codziennie w Kurierze Lubelskim. Przyjmowanie kuponów zakończy się 23 grudnia br., natomiast głosowanie sms-owe potrwa do 31 grudnia br.

Redakcja Kuriera Lubelskiego wspólnie z czytelnikami oraz gronem byłych wybitnych sportowców już po raz 55 wybierze 10 Najlepszych Sportowców Województwa Lubelskiego (spośród 20 nominowanych). Partnerami Plebiscytu są lubelski oddział Telewizji Polskiej oraz Radio Lublin. Wyniki zostaną ogłoszone na Wojewódzkiej Gali Mistrzów Sportu 6 stycznia 2017 r.

Pełna lista kandydatów - głosuj!

Opublikowano: 30 listopada 2016 08:19