Zachęcamy do udziału w Kiermaszu Rękodzieła

Kiermasz. (link otworzy duże zdjęcie)

Starostwo Powiatowe w Kraśniku informuje, iż tradycyjnie jak co roku organizuje Świąteczny Kiermasz Rękodzieła. Odbędzie się on 18 grudnia br. w godz. 10:00 – 15:00 w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku przy Al. Niepodległości 44.

Głównym celem świątecznego kiermaszu jest m.in. promocja rękodzieła artystycznego oraz lokalnych i regionalnych tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Istnieje możliwość sprzedaży własnoręcznie wykonanych prac. Kiermasz zostanie nagłośniony w lokalnych mediach oraz poprzez plakaty.

Zapraszamy twórców ludowych, rękodzielników z naszego regionu do zgłaszania swojego uczestnictwa w kiermaszu. Wszystkim zainteresowanym udostępniamy bezpłatne miejsce na stoisko. Krzesła i stoliki zapewniają sobie wystawcy we własnym zakresie.

Proszę o potwierdzenie udziału i zgłoszenie zapotrzebowania na powierzchnię w terminie do 16 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, Al. Niepodległości 20, III piętro, pokój 312, telefonicznie pod numerami 81 826 18 00, 81 826 17 92 lub w wiadomości prywatnej na naszym profilu na Facebooku.

Opublikowano: 09 grudnia 2016 09:00