Kraśnicki - malinowy powiat!

Starosta wspiera Julię Chmielarską

Starosta kraśnicki wraz z Julią Chmielarską i jej rodzicami. (link otworzy duże zdjęcie)

Zachęcamy do głosowania na Julkę Chmielarską podczas Krajowych eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2016. Transmisja na żywo oraz głosowanie rozpocznie się 15 października o godz. 17:30 w TVP1 oraz TVP Polonia.

Julia Chmielarska to najbardziej utalentowana i jednocześnie najbardziej utytułowana młoda artystka reprezentująca powiat kraśnicki. W 2014 roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży "My XXI Wiek" w Bułgarii wyśpiewała 1. miejsce. Rok później z powodzeniem reprezentowała Polskę i ziemię kraśnicką na Malta International Singer's Festival, zajmując 4. miejsce. Za każdym razem Starostwo Powiatowe wspierało młodą wokalistkę promocyjnie i finansowo. Tak będzie również w tym roku, bowiem Julia bierze udział w eliminacjach do młodzieżowej edycji słynnej Eurowizji. Występ kraśniczanki będzie można obejrzeć 15 października o godz. 17:30 w TVP1 i TV Polonia podczas transmisji na żywo.
Nie tylko wesprzemy naszą reprezentantkę finansowo, ale również będziemy zachęcać do oddawania na nią głosów poprzez SMS-y. Od tego zależy, czy Julka awansuje do finału Eurowizji Junior. Wokalistka zaśpiewa piosenkę „Na skrzydłach dni” autorstwa Jerzego Petersburskiego Jr. Opiekunem artystycznym Julki jest niezastąpiony Paweł Cieliczko.


W sobotę 15 października wysyłamy SMS o treści 4 pod numer 7312 (koszt to 3.69 zł).

Głosować można tylko podczas koncertu na żywo oraz przez 15 minut po wykonaniu ostatniego utworu konkursowego na wyraźny znak prowadzącego. Z jednego numeru można oddać tylko jeden ważny głos.

Opublikowano: 14 października 2016 09:10

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 791

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.