Kraśnicki - malinowy powiat!

Stypendyści Starosty Kraśnickiego

Stypendia Starosty Kraśnickiego. (link otworzy duże zdjęcie)

Najlepsi uczniowie szkół prowadzonych przez powiat otrzymali wczoraj stypendia Starosty Kraśnickiego. Regulaminowe kryteria spełniło 158 osób. Uroczystość odbyła się w Powiatowym Centrum Sportu i Rekreacji przy Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku.

Dziękuję wyróżnionej młodzieży, rodzicom i wychowawcom, ponieważ Wasz sukces, to także sukces nas - samorządców. W imieniu władz powiatu obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, by nasze szkoły skutecznie konkurowały ze szkołami w całym województwie, także z tymi z Lublina, które uważane są za najlepsze - powiedział starosta Andrzej Maj otwierając galę.

Ciepłe słowa w stronę zgromadzonych skierował Eugeniusz Pelak - wicekurator oświaty w Lublinie, a okolicznościowy adres od marszałka Województwa Lubelskiego odczytał radny wojewódzki Marek Kos.

Nagrody prymusom wręczali: starosta Andrzej Maj oraz przewodniczący Rady Powiatu - Zbigniew Gawdzik, członkowie zarządu Jan Kozioł i Stefan Stachula oraz Edyta Dudzińska - przewodnicząca Komisji Oświaty, Sportu, Kultury i Promocji. Podziękowania otrzymali także rodzice i wychowawcy wyróżnionej młodzieży.

Oprawę muzyczną zapełnił zespół Pawkin, który oprócz swoich utworów wykonał także przeboje Dżemu i Krzysztofa Nalepy.

A oto pełna lista stypendystów:

Zespół Szkół w Annopolu:

Karolina Jaśkiewicz,
Justyna Jaśkiewicz,
Aleksandra Mazurkiewicz,
Hubert Rybak,
Magdalena Trela,
Magdalena Zięba

Zespół Szkół Nr 1 w Kraśniku

Weronika Aleksandra Żaba,
Justyna Czarnecka,
Dominika Mazur,
Maja Ewelina Korda,
Adriana Maria Szczerepa,
Kinga Sielska,
Magdalena Staniec,
Elżbieta Marta Gryta,
Paulina Jachuła,
Kinga Alicja Jurek,
Mateusz Stanisław Jurek,
Alina Krystyna Pielaszkiewicz,
Renata Petynka,
Kacper Zając,
Alicja Skrobucha,
Oliwia Różycka,
Dominika Katarzyna Szczepanik,
Izabela Bilska,
Stanisław Dziurda,
Małgorzata Fedor,
Jakub Gryta,
Aneta Koślak,
Izabela Targosińska,
Celina Zdybel,
Agata Sajecka,
Karolina Kuśmierz,
Wioleta Kotwica,
Aleksandra Chmielewska,
Michał Żuber,
Paweł Chmiel,
Jolanta Hołody,
Aleksandra Ptaszek,
Artur Marian Ćwieka,
Dominika Anna Radwan,
Marlena Fac,
Konrad Jan Żuraw,
Magdalena Blacha,
Patrycja Małgorzata Machaj,
Łukasz Robert Likos,
Kacper Rosły,
Arkadiusz Nowak,
Kamila Grochocka,
Agata Aneta Suliga,
Natalia Pielaszkiewicz,
Tadeusz Chmiel,
Alicja Natalia Łyjak,
Patrycja Kwietniewska,
Paulina Wójcik,
Zuzanna Beata Lebowa,
Weronika Skrzypek,
Wiktoria Anna Marzec,
Julia Tomczyk,
Laura Sudół,
Sylwia Dębicka.
 
Zespół Szkół Nr 2 w Kraśniku

Oliwia Babut,
Ilona Burda,
Renata Wereska,
Mateusz Ogledziński,
Karol Nowicki,
Klaudiusz Duda,
Patryk Kargulewicz,
Artur Karamon,
Mateusz Leśniak,
Adrian Staniec,
Katarzyna Wnuk,
Maja Natalia Chmura,
Łucja Oklecińska,
Adam Stępień,
Olga Skupińska,
Maciej Małyszek,
Monika Malarczyk,
Michał Wójtowicz,
Natalya Petrushka,
Monika Agata Kufel,
Piotr Dulęba,
Aleksandra Kijewska,
Monika Michałek,
Małgorzata Tłuścik,
Małgorzata Biszczak,
Patryk Adrian Pielaszkiewicz,
Aleksandra Anna Wronka,
Karolina Kępa,
Przemysław Klucznik,
Paweł Sulowski,
Patryk Ślusarski,
Magdalena Wieczorek,
Adrian Żyła,
Bartosz Mazur,
Malwina Michalczyk,
Paweł Stępień,
Angelika Wielgus,
Weronika Bożena Zapalska,
Agnieszka Ewelina Zarzeczna,
Dawid Zarzeczny,
Gabriela Maria Ćwikła,
Filip Duda,
Karolina Mróz,
Wiktoria Potępa,
Monika Wielgus,
Weronika Wróblewska,
Paulina Widz,
Karol Bigosiński,
Piotr Liponoga,
Bartosz Osojca,
Karolina Tracz,
Kamila Lis,
Karolina Węcławska,
Karolina Sałata,
Natalia Gozdalska,
Marcelina Pachuta,
Sabrina Anna Madej,
Kamil Olech,
Paulina Szynkowska,
Izabela Bednara,
Maciej Chmiel,
Damian Wojciech Lipski,
Katarzyna Pierzyniak

Zespół Szkół Nr 3 w Kraśniku

Rafał Paluch,
Beata Wójcicka,
Natalia Więcek,
Agata Ćwikła,
Gabriela Sadowska,
Alan Dzikowski, Krystian Jedliński

Zespół Szkół -CKZiU w Urzędowie:

Eliza Kania,
Sylwia Piłat,
Anna Łoboda.

Zespół Szkół w Wólce Gościeradowskiej

Patrycja Zgardzińska,
Luiza Grinberg,
Weronika Drop,
Karol Zegzuła,
Angelika Burak,
Karolina Pierzchała,
Olga Dobrzańska,
Wiktoria Janiec,
Natalia Myszka,
Oliwia Konopa,
Przemysław Starek,
Renata Gaj,
Katarzyna Machul,
Natalia Helena Pęzioł,
Aleksandra Krawiec,
Wioleta Mazurek.

Zespół Szkół nr 1 w Zakrzówku

Karolina Wanda Zielonka,
Karolina Maria Pruszkowska,
Izabela Weronika Sulowska,
Magdalena Majewska,
Katarzyna Monika Jarosz,
Katarzyna Agata Flis,
Marlena Warsińska,
Patrycja Michalak,
Marlena Agata Sagan.

Warunkiem otrzymania stypendium Starosty Kraśnickiego była wzorowa lub bardzo dobra ocena z zachowania oraz wysoka średnia ocen (w liceum i gimnazjum co najmniej 5,0, w technikum 4,8 oraz 4,5 w zawodówce) lub średnia ocen na poziomie świadectwa z tzw. czerwonym paskiem i dobrze zdana matura lub egzamin zawodowy, czy też tytuł laureata lub finalisty olimpiady na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Opublikowano: 30 września 2016 12:17

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1910

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.