Bezpłatne badania PSA dla mężczyzn

Plakat badań. (link otworzy duże zdjęcie)

Starosta Kraśnicki Andrzej Maj oraz Dyrektor SP ZOZ w Kraśniku dr n. med. Marek Kos serdecznie zapraszają na bezpłatne badania poziomu markera nowotworowego PSA mężczyzn powyżej 50 roku życia z terenu powiatu kraśnickiego, u których nie rozpoznano raka prostaty.

Badania przeprowadzane będą w dniach 3 - 7 października 2016 roku (od poniedziałku do piątku) w godz. 7.00 – 10.00 w Laboratoriach Analitycznych SP ZOZ w Kraśniku przy Al. Niepodległości 25 oraz ul. Chopina 13 i 8 października 2016 roku (sobota) w godz. 7.00 – 10.00 w Laboratorium Analitycznym SP ZOZ w Kraśniku przy ul. Chopina 13.

Badanie diagnostyczne polega na pobraniu próbki krwi i oznaczeniu stężenia PSA - swoistego antygenu sterczowego w surowicy.

Wystarczy zgłosić się osobiście bez skierowania z dokumentem tożsamości.

Opublikowano: 27 września 2016 09:14