Kraśnicki - malinowy powiat!

JESTEŚ MŁODY, ZDOLNY I CHCESZ WYRÓŻNIĆ SIĘ NIEBANALNYM DOŚWIADCZENIEM ?

SZUKASZ INSPIRACJI WŁASNEGO ROZWOJU?

MASZ 18-25 LAT I MIESZKASZ NA TERENIE POWIATU KRAŚNICKIEGO?

CHCESZ PODNIEŚĆ SWOJE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI?

 

 

Fundacja za Bramą, Centrum Promocji Pracy oraz powiat kraśnicki zapraszają do udziału w bezpłatnych zajęciach w Centrum Aktywizacji Lokalnej za Bramą w Kraśniku. To wielka szansa dla młodych ludzi! W nowoczesnym świecie każdy chce pracować, być na czasie, myśleć spokojnie o przyszłości, domu, rodzinie. Właśnie w Kraśniku taka szansa się pojawia. Nie chodzi o słowa  i zapewnienia, jest to konkretne działanie!

 

Dla kogo bezpłatna oferta CAL?

Projekt Centrum Aktywizacji Lokalnej (CAL) ma na celu profesjonalne wspieranie rozwoju osobistego młodych ludzi i znalezienia odpowiedniej dla nich atrakcyjnej pracy. Dziś potrzeba rozwijania umiejętności zawodowych i społecznych oraz kreatywności. Dlatego oferta CAL skierowana jest do 60osób w wieku 18-25 lat zamieszkałych na terenie powiatu kraśnickiego, zwłaszcza nie posiadających zatrudnienia, absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, niepracujących studentów zaocznych, którzy chcą się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia.

 

Jakie wsparcie można otrzymać?

Wyjazdowe warsztaty integracyjne, profesjonalny kurs komputerowy, fachowe warsztaty animacji kultury, warsztaty streetworkingu (czyli zajęcia z pedagogiki ulicy z elementami pedagogiki cyrku), warsztaty z ekonomii społecznej, wyjazdy studyjne w ciekawe miejsca w Polsce, zajęcia praktyczne w formie wyjazdowej, kurs pierwszej pomocy, doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy, kulturalne wydarzenia plenerowe.

Zajęcia będą realizowane w budynku CAL przy siedzibie Fundacji „Za Bramą” na ul. Klasztornej 3 w Kraśniku.

Zapewniamy zwrot kosztów dojazdu oraz wyżywienie podczas zajęć oraz profesjonalną kadrę szkoleniową, salę szkoleniową wyposażoną w nowy sprzęt komputerowy i pomoce dydaktyczne.

CAL to najlepsza w regionie oferta dla osób szukających możliwości własnego rozwoju osobistego i zawodowego w  powiecie kraśnickim.

 

Inicjatywa Centrum Aktywizacji Lokalnej będzie realizowana w okresie 01.11.2010-30.09.2012. Zgłoszenia będą przyjmowane od 01.11.2010. Zostaną utworzone 4 grupy uczestników po 15 osób (2 grupy w 2010 roku i 2 grupy w 2011).

 Informacje i zapisy w biurze projektu CAL:

ul. Wyszyńskiego 2  (II piętro)

23-210 Kraśnik

tel. 081 825 63 79 lub 500 673 607

e:mail cal.zabrama@poczta.fm

          

CAL jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

                                                                                                                                                       ks. Rafał Pastwa

 

 

 

REALIZATORZY PROJEKTU:

Centrum Promocji Pracy
ul. Wyszyńskiego 2,
23-210 Kraśnik
509738883

Fundacja „Za Bramą”
Klasztorna 3,
23-200 Kraśnik
500673607

Powiat Kraśnicki
Al.  Niepodległości 20
23-210 Kraśnik

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zatrzymaj banner przewijany